Nikah Organizasyonu

Nikah Organizasyonu

Ankara da hayallerinizi süsleyecek bir nikah töreni için hazır mısınız? Konsept nikah alanı, profesyonel fotoğraf  hizmet, video hizmeti ve video klip hizmetleri ile sizlere Evet dediğiniz o anı ölümsüzleştiriyoruz. Ankara nın en gözde mekanı Windy Garden da sizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.

İncek de bulunan 16 dönüm platomuzda sizler için hazırlanmış nikah alanımızda misafirlerinizi sosyal mesafe kurallarına göre ağırlayıp, hayallerinizi ertelemeden de mutluluğa ulaştırıyoruz.  Nikah organizasyonunuz için gerekli tüm sağlık koşulları sağlanmış ve bakanlıkça onaylı mekanlarımızda yemekli - yemeksiz organizasyonlarımız içinden gerekli bütün hazırlıklarınızı sizler adına yapıyoruz.

Ankara Nikah Organizasyonun da yeni bir sayfa açan  firmamız siz değerli çiftlerimizi ağırlamaktan şeref duyacağız. Nikah organizasyonunda en iyi fiyat garantisi ile en kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. Nikahınız boyunca  bir birinden güzel fotoğraflarınız ve videolarınız sizlere bir ömür boyunca bu mutlu anınızı anımsatacak ve halen ilk gün ki tazeliğini koruyacaktır.

Nikah organizasyonu öncesi karşılama ekibimiz ve nikah sonrası uğurlama ekibimiz ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlanmasını sağlıyoruz. Nikah organizasyonunuz başlamadan önce canlı Trio ekibimiz ile misafirlerinize harika bir müzik keyfi yaşatıyoruz. Nikah alanına kurulan ses sistemi ve mikrofon sistemi ile her anınızı kayıt altına alıyoruz. Havadan çekim desteğimiz ile nikah organizasyonunuz boyunca dronlarımız sizler için göklerde çekimlerine devam ediyor. Tüm bu çekimler ve ses kayıtlarımız sonrası sizlere nikah organizasyonunuz ile ilgili hazırlanan video klibimiz adeta kısa filim tadından izlenesi bir görsel şölen oluşturuyoruz.

Temsili nikah memurlarımızla nikahlarınızı sıradan halden çıkartıp daha eğlenceli ve bitmesini istemeyeceğiniz bir zaman dilimine aktarıyoruz. Ankara da Nikah Organizasyonu adı altında faaliyet veren tek profesyonel firma olarak Teklifella ve Windy Garden ailesi sizler adına tüm detaylarınızla ilgilenip davetli listesinin nikah alanına kısa sms aracılığı ile adres ve konum paylaşımı dahil yapmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken bu kadro ile iletişime geçip Nikah Organizasyonunuzun tadını çıkarmak. Kalitede buluşmak üzere.

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon