teklifella.com
logo

Mavi ve Yeşil’in Buluşması Gölbaşı’nda Evlilik Teklifi

Bazı kitaplar vardır ilk okuduğu andan itibaren unutulmaya yüz tutar. Bazı kitaplarda her cümlesinde ayrı anlamı ile yıllar sonra bile okunduğunda hep aynı tadı zihinlere taşır.

Sevgiliye verilecek en güzel hediyedir kaliteli bir zaman ile iyi bir anı yaşatmak. Anılarınız arasında güzel bir yer tutmak için uzman kadrosu ile Teklifella yanınızda. Gölbaşı’nda doğa ile baş başa kalıp gölün o eşsiz ve büyüleyici manzarası eşliğinde evlilik teklifi yapıp sonrasında unutulmaz bir akşam yemeği için sizleri bekliyoruz. Kişiye özel evlilik teklifi konseptlerimiz ve sadece Teklifella ‘ ya özgün tasarımlarla gecenizi yıllarca hafızalarda
kalacaktır. Ankara nın incisi olan Gölbaşı nda sizler için İskelede evlilik teklifi organizasyonu ile unutulmaz bir anlar hazırlıyoruz. Evlilik teklifi organizasyonu esnasında yaptığımız kamera ve fotoğraf çekimlerimiz yüksek çözünürlüklü profesyonel makinelerle yapılmaktadır.Tecrübeli ekibimizce çekilen bu görüntüler ile evlilik teklifi hikayeniz oluşturulup bundan yıllar sonrada aynı anı yaşar gibi izlemeniz için hazırlıyoruz. Eğer sizde mavi ve yeşilin huzurunda evlilik teklifi organizasyonu yapmak isterseniz gelin TEKLİFELLA ile unutulmaz bir günü anı defterinize kayıt edelim.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir