Gölyazı Evlilik Teklifi (Bursa)

Gölyazı Evlilik Teklifi (Bursa)

Gölyazı Evlilik Teklifi Organizasyonu

Doğanın bütün güzelliklerini dört mevsim ayrı ayrı barındıran bir yerde sevdiğiniz insana evlilik teklifi etmek ister misiniz? Sevdiğiniz insana tabiatın içinde saf ve doğal sevginizi sunarak unutulmaz anlar yaşatmak isterseniz, Gölyazı evlilik teklifi etmek için tam size göre. Sizin için hazırladığımız organizasyon çeşitlerine göz atmak ister misiniz?

Gölyazı Evlilik Teklifi ile Evliliğe İlk Adımı Atın

Evlilik Teklifi ederken, düşündüğünüz detaylar, teklifiniz için seçtiğiniz simgeler, kendinizi ve aşkınızı ifade ediş şeklinizdir. Gölyazı aşkınızın sembolü olmaya aday bir mekan. Gölyazı’nın girişinde bulunan çınar ağacının kavuşamayan aşıklar için ağladığı söylenir. Günümüzde Gölyazı evlilik teklifi ile kavuşan aşıklara ev sahipliği etmesi ile bilinir. Doğal güzellikler içinde bir ortam, tabiatın eşlik ettiği bir teklif ile evliliğe ilk adımı atabilirsiniz. İnce ayrıntıları ile düşünülmüş evlilik teklifini her çift hak ediyor.  Teklifella o gün sizin için herşeyi ince detaylar ile düşünür. Bu özel gününüzde profesyonel bir organizasyon ile evlilik teklifi etmek isterseniz  yanınızdayız. https://www.teklifella.com/iletisim-

Neden Gölyazı’da Evlilik Teklif Etmelisiniz?

Gölyazı, Ulubat Gölü’nde bir yarımada.  Tarihi ve doğal güzelliklere sahip. Yüzyıllar önceden gelen tarihi dokusu, muhteşem doğası, masmavi gölü ile her mevsim ayrı güzel. Kalabalık şehrin gürültüsünden uzak sakin bir kasaba. Masal şehrine benzeyen yapısı, samimi insanları, etrafında çevrelenen küçük adalar ile son zamanlarda Gölyazı evlilik teklif etmek isteyen çiftlerin sıkça tercih ettiği bir mekan. Gölyazı girişinde ağlayan çınarın yanından geçerek, arnavut kaldırımlı dar sokaklarda yürür, zambak tepeden Gölyazı’yı izlersiniz.  Göl kıyısında sazlıkların ve sandalların yanından geçerek, gölü kaplayan nilüferleri seydersiniz. İşte bu muhteşem manzaranın ev sahipliği ettiği unutulmaz gün için, Gölyazı evlilik teklifi size çok uygun.

Evlilik teklifi için daha farklı organizasyonlar düşünüyorsanız. Evlilik teklifi organizasyon firması olan teklifella ile hemen www.teklifella.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Teklifella Gölyazı Evlilik Teklifi İçin Size Neler Sunuyor?

Gölyazı’da evlilik teklifi etmeyi düşünürseniz,  teklifella bu özel gününüzde profesyonel ekibi ile yanınızda. Teklif öncesi senaryo hazırlanarak güne başlanır. Tekne turu ile Ulubat gölü’nde unutulmaz dakikalar geçirirsiniz. Teklifella profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ile tekne turundaki mutlu anlarınızı ölümsüz hale getirir. Tekne içinde kıyıya yaklaştığınızda günün en önemli anı yaklaşır. Göl kıyısında evlilik teklifi hazırlıkları beklerken, tekne içinde yüzük eşliğinde her kadının hayalini kurduğu evlenme teklifi sunulur. Bütün bu anlara, havadan drone çekimleri eşlik eder. Tekne turu sona erdikten sonra kıyıda çiçek buketi ile karşılama sizi bekler. Göl kıyısında doğal güzellikler içinde hazırlanan masa ile güne devam edilir. Gün batımında yenen akşam yemeği ile Gölyazı’da evlilik teklifinin özel anları yaşanır. Bu özel yemekte damak tadınıza uygun seçtiğiniz yemek menüsü ve özel garson hizmeti vardır. Yemek sonrası fotoğraf ve video çekimi ile günbatımında, aşkınızı yansıtan ve en mutlu gününüzü unutulmaz kılan kareler ile gününüz ölümsüz olur.

Gölyazı’da evlilik teklif etmeyi düşünenler için çocuklarına anlatabilecekleri kadar özel olan bugünün detayları ise şöyledir:

  • Tekne turu ile göl üzerinde sürpriz evlilik teklifi
  • Teklif öncesi senaryo hazırlığı
  • Tekne üzerinde tur içinde fotoğraf çekimi
  •  Video çekimi
  •  Havadan görüntüleme
  •  Doğal güzellikler içinde ağaçlar içinde masa kurulumu
  •  Yemek hizmeti
  •  Vip taşımacılık hizmeti
  •  Hostesli karşılama hizmeti
  • Göl üzerinde 45 bak özel vip tekne turu

Bütün bu hizmetler eşliğinde sevdiğiniz insanı özel hissettirecek bütün ayrıntılar Teklifella sayesinde size sunulur. Gölyazı evlilik teklif ettiğiniz günün sembolü olarak hatıralarınızda yer alır. Teklifella olarak ciddi ekibimiz ile sunduğumuz profesyonel organizasyonlarımızı incelemek isterseniz hemen linki tıklayın. www.teklifella.com/hizmetler/evlilik-teklifi
 

 

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon