İskele Evlilik Teklifi (Ankara)

İskele Evlilik Teklifi (Ankara)

İskele Evlilik Teklifi Organizasyonu Ankara

İskele evlilik teklifi Ankara hizmetimiz de diğer teklif paketlerimiz gibi oldukça kapsamlıdır. Sevdiğiniz kadına hayatınızın geri kalanını onunla geçirmek istediğinizi söyleyeceğiniz bu özel seremoniyi unutulmaz kılmak için gereken her ayrıntı mevcuttur. En güzel tarafı da sizin bu ayrıntıları düşünüp hazırlık yapmanıza gerek kalmamasıdır. Bunları Teklifella olarak biz düşünür ve gerçekleştiririz.

İskele Evlilik Teklifi Organizasyonunu Nasıl Hazırlıyoruz?

Böylesine özel bir anı daha da muhteşem hale getirmek, size özel kılmak için sizden küçük yardımlar alırız. “Sevgilinizin en sevdiği yemek nedir? Çikolatalı mı, meyveli mi pasta mı sever? En sevdiği çiçek nedir? Birlikte çekildiğiniz resim temini” gibi yardımlarınızla evlilik teklifi seremonisini sizin için unutulmaz hale getiririz. Bu organizasyonu genelde daha sıcak havalarda tercih etmenizi önermekteyiz. Açık havada yapılan organizasyonlarda havanın büyük önemi vardır. Ama kar yağarken de evlenme teklifi yapabilirisiniz. Ama bunun için evlenme teklifi paketini seçerken de isabetli davranmalısınız.

İskele Evlilik Teklifi Ankara Paket Programı

İskele evlilik teklifi Ankara organizasyonu paket programında neler var? diye soracak olursanız;

Kırmızı halı ve hostesle karşılama hizmetimizle başlayan gece, volkan gösterisi ile devam der. Tüllerle ve ya balonlarla süslenmiş bir iskelede, sizin için süslenmiş olan bir masada, yalnız size özel garsonun hizmeti eşliğinde muhteşem bir yemek yersiniz.  Yemekten sonra sizin için özel olarak yapılmış pastanızı yerken evlilik teklifinizi yapabilirsiniz. Bu sırada hoparlörden sizin şarkınız çalıyordur.

Tüm bu seremoni sırasında çektiğimiz fotoğraflar ve videoyla hazırladığımız video klibi sonrasında size teslim ederiz. Siz de bu videoyu sosyal medyanızda dostlarınız ve sevdiklerinizle paylaşırsınız. Böylece tanıdığınız herkes de sizin bu mutlu anlarınıza tanıklık edebilir.

İskele evlilik teklifi Ankara paketi genel olarak;

 1. Hostesli Karşılama
 2. Çiçek Buketi
 3. İskele Tül Süsleme
 4. İskele Balon Süsleme
 5. Benimle Evlenir misin yazılı branda
 6. Volkan Gösterisi
 7. Kırmızı Halı Giriş Yolu
 8. Masa süsleme
 9. Sandalye Süsleme
 10. Fotoğraf Süsleme
 11. Yemek Menü ( 2 Kişilik)
 12. Alkolsüz İçecek
 13. Güne Özel Pasta
 14. Kahve ikramı
 15. Kişiye Özel Garson Hizmeti
 16. Fotoğraf Çekimi
 17. Video Çekimi
 18. Video Klip Yapımı
 19. Müzik yayını

                 1700 TL

                          *den başlayan fiyatlarla

Teklifella olarak farklı bir Evlilik Teklifi paketimiz olan Bungalow Evlenme Teklifi (Ankara) paketini hemen https://www.teklifella.com/bungalow-evlenme-teklifi--ankara- adresinden inceleyebilirsiniz.

İskele evlilik teklifi Ankara paketimizde yer alan hizmetlere diğer hizmet çeşitlerimizden uygun olanları da ekleyebilirsiniz. Bu durumda paket fiyatı tercih ettiğiniz hizmete göre değişiklik gösterir. Bütçenize en uygun seçeneği birlikte oluşturabiliriz. Ancak, evlilik hayatınız boyunca önünüze çıkarılacak olan bu teklif için harcayacağınız her kuruşa değdiğini zaman içinde siz de göreceksiniz. Bizimle birlikte yaptığınız evlilik teklifi, sizin ve sevgilinizin mutlu bir evlilik için atacağınız sağlam bir ilk adım olacaktır. Siz de böylesine önemli bir teklifi risk almadan profesyonellere bırakmak isterseniz www.teklifella.com site adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon