Uludağ Rüyası ( BURSA )

Uludağ Rüyası ( BURSA )

Uludağ Evlilik Teklifi

Evlilik teklifiniz ile sevdiğiniz insanı bulutlara çıkarmak ister misiniz? O halde Uludağ’da evlilik teklifi tam size göre seçenek. Dört mevsim güzelliği ile insanları çeken Uludağ’da beyazlar içinde romantik bir evlilik teklifi için, detayları ile unutamayacağınız o günde Teklifella olarak yanınızdayız.

Evliliğe İlk Adımı Uludağ’da Atın

Doğa ile iç içe, bembeyaz saf görüntüsü ile, Uludağ, evlilik teklif etmek isteyenler için çok uygun bir mekan. Hafta sonu kaçamağı için gelir, kış sporları ile vakit geçirir, karlar içinde romantik yürüyüşler yaparsınız. Her ayrıntısı düşünülen sizin ve sevgilinizin sevdiği detaylar eklenen bir evlilik teklifi ile evliliğe ilk adımı atarsınız. Profesyonel bir ekibin hassas çalışması ile hazırlanmış şık ayrıntıları ile muhteşem bir organizasyon ile sevdiğiniz insana Uludağ’da evlilik teklifi edebilirsiniz. En güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek fotoğraf, video ve drone hizmetleri ile bu gün unutulmaz günleriniz arasında yer alır.

Neden Uludağ’da Evlilik Teklifi

Uludağ Türkiye’nin en yüksek noktalarından biri. Sahip olduğu bitki örtüsü ile her mevsim çok güzel ama kışın beyazlar içinde en romantik zamanlarını yaşar. Ülkemizin en büyük kayak merkezi olması nedeni ile turizm hareketlidir. Bu sebeple hayalinizdeki evlilik teklifi için tüm detayların uygulanabileceği imkana sahip. Uludağ’da kış sporları yaparak eğlenir, yüksek ağaçların arasından geçerek karlar üzerinde yürür, teleferik ile Uludağ’ın eşsiz manzarasını seyredebilirsiniz. Sevdiğiniz insan için kışın soğuğunu, sıcacık bir ortama çevirecek organizasyon ile ona Uludağ’da evlilik teklifi edebilirsiniz.  

Teklifella Uludağ Evlilik Teklifi İçin Sizlere Neler Sunuyor?

Uludağ’da evlilik teklifi için hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla yanınızdayız. Teklifella istediğiniz konsepti, kişiye özel hazırlar. O günü anlamlı hale getirecek detaylar düşünür. Size sadece o özel günün başrolü olmak kalır. Orman içinde karlar üzerinde ki yürüyüşünüze profesyonel video ekibimiz ve havadan drone eşlik eder. Dış mekanda evlilik teklif alanı istediğiniz konsepte uygun hale getirilir. Dış mekanda ki meşale ve volkanların eşlik ettiği evlilik teklifinizi fotoğraf ve video ile ölümsüzleştirir. Fotoğraf, video ve drone görüntüleri tamamen profesyonel ekip ile çekilir ve evliliğe adım attığınız o günü unutulmaz kılar. Size özel müzik ve ayrıntılar ile çiçekler eşliğindeki evlilik teklifi gerçekleştikten sonra içinizi ısıtacak bungalowlara geçilir. Bungalowlar istediğiniz tarzda süslenmiş olarak sizi bekler. Bungalow evde, evlilik teklifi hikayenizin videosu ortamı ısıtır. Konseptinize uygun olarak hazırlanmış yemek masası, seçtiğiniz menüdeki yemekler ve garson hizmeti ile unutulmaz gün devam eder. Uludağ evlilik teklifi için gözlerden uzak, sımsıcak, samimi ve çok romantik anlar yaşatır. Günün sonunda bungalow evde konaklama hizmeti sunulur.

Bütün bu romantik anları yaşamak ve Uludağ’da evlilik teklifi etmek isteyen aşıklar için bu günün özel detayları şöyle;

  1. Bursa Uludağ bungalow da yapılan evlilik teklifi
  2.  İç mekan süsleme
  3.  Dış mekanda yapılan konsept teklif alanı
  4.  Profesyonel video çekim ekibi
  5.  Havadan görüntüleme ile Dron ekibi
  6.  Konsept dış çekimi
  7.  Profesyonel çekim sonrası hazırlanan evlilik teklifi hikayesi videosu
  8. Uludağ da gözlerden uzak konaklama imkanı ile bungalow evlerde unutulmaz bir evlilik teklifi 

Bütün bu ayrıntılar Teklifella sayesinde evlilik teklifinizi daha özel hale getirir. Uludağ’da evlilik teklifi organizasyonu hakkında detaylı bilgi için teklifella.com/iletisim- linki tıklayınız

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon