Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Fikirleri

Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Fikirleri

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birlikte devam ettirme yolundaki en önemli ve ilk adımlardan biri evlilik teklifidir. Bu nedenle sevgilisine evlilik teklifi etmeyi düşünenler, ayrıntılı ve yorucu bir araştırma serüvenine başlar. Maalesef yeni fikirler ortaya koymak tek başına yapılabilecek bir şey değil. Tam bu noktada sektörel tecrübemizden edindiğimiz bilgilerden faydalanarak hazırladığımız listeyi sizlere sunmak istiyoruz.

Birbirinden farklı 10 evlilik teklifi fikirlerine geçmeden önce işinize yarayacak bazı ipuçlarına göz atalım;

  • Evlilik teklifi organizasyonunuz planladığınız gibi gitmeyebilir. Bunu aklınızdan çıkarmayın ve mutlaka alternatif plan yapın.
  • Evlilik teklifi yaparken söyleyeceğiniz cümleleri önceden prova edin.
  • Kendinize o gün için yapılacaklar listesi oluşturun. Listeyi sürekli kontrol ederek her şeyi eksiksiz yaptığınızdan emin olun.
  • Evlilik teklifi edeceğiniz kişi kalabalık yerlerden hoşlanmayabilir. Halka açık bir yerde mi, yoksa baş başa olduğunuz bir yerde mi evlilik teklifi yapacağınıza karar verin.  

En romantik evlilik teklifi nasıl yapılır? sorusunun cevabını arıyorsanız, işte sizin için ilham verici en romantik evlilik teklifleri teklifella.com/yazi-detay/en-romantik-evlilik-teklifi-nasil-yapilir- hankkında bir yazı... Evlilik teklifi yapmadan önce okumanızı tavsiye ederiz.

1- Kumsalda Güneş Batarken Evlilik Teklifi

Bir kumsalda, tertemiz denizde, dalgaların yavaş yavaş kıyıya vurduğunu hayal edin. Ufuk çizgisinde güneş ağır ağır batarken bu kadar romantik manzarada yapacağınız evlilik teklifinden daha romantik evlilik teklifi nasıl olabilir ki? Küçük bir ateşin yanında, güzel bir battaniye ve bu anı kutlamak, ilerde hatırlayacağınız mükemmel anlarınız olabilir.

2- Dağın Zirvesinde Evlilik Teklifi

Sevdiğiniz kişi kış sporları yapmayı seviyorsa, diz çökerek evlilik teklifi etmenin en harika yeri şüphesiz ki dağ zirvesidir. El ele yürüyerek veya teleferikle zirveye çıkarak sürpriz bir şekilde farklı bir evlilik teklifi gerçekleştirebilir, aşkınızı her zaman taze tutacaktır.

3- Abant Gölü'nde Evlilik Teklifi

Ne kadar aşık olduğunuzu, sonbaharın Abant’ı binlerce renge boyadığı o büyülü ortamda yapacağınız teklif ile sevgilinize gösterebilirsiniz. Hafta sonu kaçamağı olarak gideceğiniz iki günlük Abant tatili esnasında, göl kenarında yürüyüş yaparken beklemediği anda yapacağınız evlilik teklifine hayır diyemeyecektir.

4- Sinemada Evlilik Teklifi

Eğer sevgiliniz tam bir sinema tutkunu ise, sıradışı bir evlilik teklifi için sinemadan daha iyi bir yer bulamazsınız. Uzun süredir izlemek istediği bir film için sinema salonunu kapatabilirsiniz. Bu çok pahalı, bütçeme uygun daha sade bir şey yapmak istiyorum derseniz, sinema yönetimiyle anlaşıp filmin sonunda sizin için bir evlilik teklifi cümlesi göstermelerini sağlayabilirsiniz.

5- Deniz Fenerinde Evlilik Teklifi

Deniz fenerinin asıl maksadı gemilerin yolunu bulmasını sağlamaktır. Böyle bir görevi olan mekânı seçerek, sevgilinizle ömrünüz boyunca birbirinize yol gösterme sözü vermek çok etkileyici olacaktır.

6- En Sevdiği Grubun Konserinde Evlilik Teklifi

Sevgilinizin en sevdiği grup ya da şarkıcının konserine bilet almak beklediğiniz evlilik teklifiniz için mükemmel bir fırsat olacaktır. İki şekilde değerlendirebileceğiniz bu fırsat her zaman ele geçmez. O nedenle ya grupla iletişime geçerek sevgilinizin en sevdiği şarkıyı ona armağan etmelerini isteyebilirsiniz ya da grubu arka planda tutarak kendiniz sahnede evlilik teklifi edebilirsiniz.

7- Baş Başa Kalmak İsteyenlere için Teknede Evlilik Teklifi

Herkese açık alanlardan ise özel ve teknede evlilik teklifi etmek yetişiyor. İnsanların çoğu özel anlarını baş başa yaşamak ister. Hayatınızı birleştirmek için romantik bir tekne atmosferi hazırlamak, her kadının mutlu edecek bir seçenektir.

8- Hava Balonlarında Evlilik Teklifi

Balonda Evlilik Teklifi

Sıcak hava balonları, sizi kısa bir süreliğine de olsa kalabalıktan uzaklaştıracak oldukça romantik bir evlilik teklifi fikridir. Belki de aklınıza gelecek en etkileyici birbirinden farklı 10 evlilik teklifi fikirlerinden biri bu olabilir. Benzersiz manzara eşliğinde yapacağınız evlilik teklifi, sevgilinizi etkilemeye fazlasıyla yeter. Fakat yükseklik korkunuz varsa, duygularınızı uçan balondaki bir pankarta da yazdırarak evlilik teklifi edebilirsiniz.

9- Puzzle ile Evlenme Teklifi

Birbirinden farklı 10 evlilik teklifi fikirlerinden biri de puzzle ile evlilik teklifi etmek. Özel yaptırdığınız puzzle ile birlikte oynarken tamamlanan "Benimle Evlenir misin?" yazısı evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

10- Evde Sade Bir Evlilik Teklifi

Birbirinden farklı 10 evlilik teklifi fikirlerinden sonuncusu olarak; sevgilinizin doğal, fazla plan yapmadan ve abartısız bir evlilik teklifi anı hayal ettiğini düşünüyorsanız bu tam size göre fikir. Evde birlikte vakit geçirmeyi seviyorsanız, hiç beklemediği bir anda evlilik teklifi yaparak sevgilinize güzel bir sürpriz yaşatırsınız.

Siz de hayalinizdeki evlenme teklifini gerçekleştirmek istiyorsanız, Evlilik Teklifi hizmetlerimizi teklifella.com/hizmetler/evlilik-teklifi inceleyebilir ve Teklifella ile iletişime geçebilirsiniz. Bizim çalışma planımız çok basit; siz hayal edin, biz planlayalım ve siz eğlenin.

 

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon