Evlilik Teklifi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Evlilik Teklifi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Hayatınızı birlikte geçirmek istediğinizi kadını bulduğunuza inandığınız anda evlilik teklifi için zaman gelmiş demektir. Yapılan araştırma sonuçlarına göre; ilişki yaşayan insanların % 29 luk bir kısmı ilk yılı dolduran beraberliklerin artık evlenme teklifi aşamasına geldiğini düşünüyor. % 19’luk bir kısmı iki yıldan sonra,  % 23’lük bir kısmı ise üç yılın sonunda ancak evlenmeyi düşünebilecek aşamaya gelebileceğini ifade ediyor.

Birlikteliğin başladığı ilk aylarda yapılan evlilik teklifi sevgiliniz tarafından pek ciddiye alınmayabilir. Hatta saklamak istediğiniz bir şeyler olabileceğini ve sizi tanımasına neden fırsat vermediğinizi sorgulamaya başlayabilir.  O nedenle her ikinizin de duygularınızdan emin olduğunuzu hissettiğiniz andan sonra teklif etmelisiniz.

Evlilik teklifi yapmak için doğru zaman olduğunuz düşündüğünüz bir tarihi seçmelisiniz. Bu tanışma yıldönümünüz ve ya sevgililer günü olabilir. Hatta onun doğum günü bile isabetli bir seçim olabilir. Gününü belirledikten sonra da güzel bir plan yapmalısınız. Bunun için organizasyon firmalarından yardım alabilirsiniz.

Evlenme Teklifi Yapma Zamanının Geldiğiniz Nasıl Anlarsınız?

Evlenme teklifi yapmadan önce gerçekten doğru zamanının geldiğini anlamanız için sevgiliniz size sinyaller vermeye başlayacaktır. Bu sinyallerin neler olduğunu önceden bilirseniz doğru zamanı da tespit edebilirsiniz. Peki, bu sinyaller nelerdir?

  • İlk olarak geçenlerde evlenen arkadaşından bahsetmeye başlar.
  • Size öğrendiği yemeklerden getirip nasıl olduğunu sorar. Böylece aşçılık becerilerini görmenizi sağlar.
  • Ne kadar zamandır çıkmaya başladığınızı sık sık dile getirir. “ Neredeyse 1 yıl oluyor aşkım. Ne kadar da çok olmuş değil mi?” gibi söylemlerle artık lafı evliliğe getirmenizi beklediği ima eder.
  • Arkadaşlarıyla yaptıkları düğün planlarından, hayalindeki düğünden ve gelinlikten bahseder.
  • Durup dururken “Nasıl bir damatlık giymek isterdin? Papyon takar mıydın? Yaz düğünü mü seversin, baharda bir kır düğünü mü?” gibi sorular sormaya başlar.
  • “Aslında ben bu yaşıma kadar çoktan evlenmiş olacağımı düşünürdüm. Hatta çocuğum bile olmuş olabilirdi.” şeklinde cümleler kurmaya başlar.
  • En son artık daha da anlamadıysanız “Ayşe Teyzemin komşusunun oğlu beni çok beğenmiş, görüşmek için haber yollamış.” gibi imalarla evlenme teklifi zamanının geldiğini size ifade eder.

Bütün bu sözler ve davranışlar size doğru zamanın geldiğini işaret eder. Şimdi yapmanız gereken bu sinyalleri doğru algılayıp, özel bir günde teklif yapmaktır. Bunun kusursuz olmasını sağlamak için ona unutamayacağı bir teklif organize etmelisiniz.

Süpriz evlilik teklifleri ile hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak Birbirinden Farklı 10 Sürpriz Evlilik Teklifi yazısını hemen incelemek için https://www.teklifella.com/surpriz-evlilik-teklifi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Yapmak İçin Hazırlık Yapmalısınız

Elbette, organizasyon yapmadan da spontane gelişen bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Ama her kadın gibi sizin sevgiliniz de böylesine özel bir teklif için güzel bir organizasyonu hak ediyor. Kırmızı halıda yürümeye, çiçeklerle süslü bir masaya, havai fişek gösterisine hangi kadın hayır diyebilir? “Sevdiğim kadın için unutulmayacak bir teklifi ben nasıl hazırlarım?” diye düşünmeyin. Bu teklifin seremonisinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için gereken her türlü ayrıntıyla, organizasyon firmaları ilgilenir. Size de sadece yüzük almak ve teklifi yapmak kalır.

Bir de sevgiliniz ve sizin için özel olan bir mekân seçmek konusunda da sizden yardım alınmaktadır. Burası ilk buluştuğunuz kafe, ya da restoran olabilir. Denizi çok seven bir sevgiliniz varsa teklifinizi deniz kenarında ya da teknede yapabilirsiniz. Ya da biraz abartıp bir helikopterde evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Evlilik teklifi için en doğru zaman, sizin ve sevgilinizin gerçekten evlenmek istediğinizi hissettiğiniz andan sonraki ilk özel gün olacaktır. Hayatının en unutulmaz gününü daha da unutulmaz kılmak için sürpriz olmasını sağlayın.  Bu konudaki hizmetlerimizden faydalanmak için teklifella.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Aklınızdaki evlenme teklifini gerçekleştirmek istiyorsanız. Evlilik teklifi firması olan Teklifella sizlerin hizmetinizdedir. Evlenme teklifi organizasyonu hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen  https://www.teklifella.com/evlilik-teklifi  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon