Kına Elbise Modelleri 2021

Kına Elbise Modelleri 2021

Evlenecek çiftlerin aşklarının devamlı olması gibi bir anlam yüklenmiş kına yakma merasimi, gelin adayının hem duygusal, hem gözde olduğu en özel günlerden biridir. Çok eski zamanlardan gelmiş olsa da, farklı kültürlerde artık yapılmasa da günümüzde halen popüler bir etkinliktir. 2021 yılında olmamıza rağmen, kına gecesi ritüelinin popülaritesinden hiçbir şey kaybetmediğini görkemli kına kıyafeti modellerinden anlayabilirsiniz. Klasik Osmanlı kültürünü yansıtan bindallı ve kaftanlar, 2021’ de de modern çizgilerle birleştirilmiş, zengin malzemeler kullanılarak da ihtişamlı bir görünüm kazandırılmıştır. Bu modellerin dışında elegan ve rüstik modeller ile de geleneksellik ile modernlik arasında hoş bir uyum yakalanmıştır.

Göz Alıcı 2021 Bindallı Modelleri

Bindallılar, Türk kültürünün bugüne yorumlanmış şekli olan kına gecesi elbisesi olarak her yıl severek giyilen modeldir. Çiçek, yaprak, dal gibi motifler kullanılarak süslenen bu elbiseler, kadife, atlas veya ipektendir. Ne kadar yıl geçerse geçsin ilgi gören bir kına kıyafetidir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da gösterişli duruşları ile göz kamaştıran bir kına elbiseleri ön plana çıkar. Bindallıların şıklığını artıran danteller 2021 modellerinde de kullanılarak, bu kıyafetlere zarif bir duruş kazandırılmıştır.

Geçen yıllardan farklı olarak 2021’ deki bindallı kına kıyafeti modelleri; turkuaz, lila, mor, pembe gibi renklerle gelin adaylarının göz zevkine hitap etmektedir. Bu yıl evlilik planınız varsa, seçeceğiniz renkli bindallılardan biri ile kına gecenizin yıldızı olabilirsiniz. Şalvarlı tarzda olan bindallı modellerinde Arnavut kültürünün izleri mevcuttur. Bu modeller, belli bir konsepti olan kına gecesinde gelinlerin favorisidir. 2021’de dikkat çeken bir diğer bindallı çeşidi, çingene kültürüne de vurgu yapan tarza ve bel dekoltesine sahip olan Hint bindallılarıdır. Eteği çan şeklinde olan ve rengarenk işlemeli motifleri bulunan kına elbisesidir.

2021 bindallı modelleri arasında klasik kabarık olanların uzun ya da kısa kol alternatifleri vardır. Modern kına elbisesi havasını en güzel yansıtan bindallılardan olan pelerinli modellerde, pelerin omuzlardan yere kadar dökülür. İpekten olan modellerin bazılarında değerli taşlar kullanılarak el emeği ile işlenmiş olanlar da vardır. Bindallılar içerisinde omuzlarında püskül tasarımı olanlar muhteşem görüntüsü ile dikkat çekmektedir. Kına gecesi elbisesi olarak fazlaca ilgi gören bindallılar, 2021 yılında da gümüş ya da altın işlemeler ile zenginleştirilmiştir.

Teklifella olarak sizlere sunduğumuz birbirinden farklı evlilik teklifi paketlerini hemen incelemek için https://www.teklifella.com/paketlerimiz adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Trend 2021 Kaftan Modelleri

2021’ in son trendlerinden olan kaftanlar, bindallı modelinin farklı bir versiyonudur. Bindallılar takım olarak giyilirken, kaftanlar ise ayakucuna kadar inen, astarsız olan, içi farklı abiye elbiseden oluşan bir bindallı çeşididir. Kadife ya da saten kumaşlardan dikilmiş kaftanlar, bu yıl da zevkle taşınabilecek güzelliktedir. Kış ayları için kadife olanlar, yaz ya da bahar aylarında saten olanlar idealdir. Kaftanlar özellikle bu yıl renk zenginliği ile dikkat çekmektedir. Kadife kumaştan olanlar daha asil görünümde olup altın rengi işlemeler ve motifler yer alır. Geniş gösterişli mekânlarda kaftan bindallı kına gecesi elbisesi olarak tercih edilebilir.

2021 Abiye Modelleri ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Kına gecelerinde gelin adayları abiye ile misafirleri karşılayıp kına yakılırken giydiği bindallı ile misafirlere görsel şölen izletebilir. Abiye olanlar elegan, rustik gibi gösterişi az fakat zarif modellerden oluşur. 2021 yılında da mevcut olan bu modellerde işleme gibi detaylar yoktur, bu modeller düz bir kesim ve daha net çizgilerden oluşur. Değişimin etkisiyle kına geceleri de geleneksellikten çıktığı için kırmızıdan farklı renkte abiyeler bu yıl kına gecesi elbisesi modelleri içerisinde yerini almıştır. Yırtmaç ve dekolteler ile boncuk, inci gibi detaylarla zenginleştirilmiş modellerdir.

2021 yılında planladığınız kına gecesi için farklı ve dikkat çekici konseptler hazırlamak iyi bir fikir olabilir. Seçeceğiniz kına kıyafetinin konsepte uygun ve 2021 yılı kına elbisesi modeli olması ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Tüm hazırlıkların sorunsuz ilerlemesi için teklifella.com adresindeki hizmetlerden yararlanabilir, kına gecenizin mükemmel olmasını sağlayabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Çiçeği Nasıl Seçilmeli? sorusunun cevabını merak ediyorsanız.  teklifella.com/yazi-detay/evlilik-teklifi-cicegi-nasil-secilmeli bağlantısını hemen ziyaret edebilirsiniz

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon