Özel Gün Sürpriz Fikirleri

Özel Gün Sürpriz Fikirleri

Sevgilinize veya eşinize benzersiz ve özel bir sürpriz yapma niyetiniz var ama bu konuyla ilgili farklı önerilere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Bu yazıda özel günlerde eşinize, kız ya da erkek arkadaşınıza yapabileceğiniz, bize göre çok etkileyici, unutulmaz, romantik sürpriz fikirleri sizinle paylaşıyoruz.

Özel Sürprizler Yapmak Neden Önemlidir?

Bildiğiniz gibi insanların, sevdikleri tarafından kendilerine özel sürprizler yapılması her zaman hoşlarına gider. Çünkü yapılan bu sürpriz, sevdiğinizin hiç beklemediği bir anda gerçekleşmiştir. Onu çok şaşırtmış ve sonuç olarak tarif edilemez bir mutluluğa sevk etmiştir. Bir şeyin sürpriz olması için, umulmadık bir anda gerçekleşmesi ve öngörülemez olması gerekir. Biz de size, özellikle sevdiğiniz insanın hiç beklemediği bir anda yapabilecek, onun da şaşkınlığını gizleyemeyeceği, aklının ucundan bile geçmeyecek en özel eşine sürpriz fikirleri öneriyoruz. 

Teklifella, özel gün organizasyonlarınızı planlamak için hizmetinizdedir. https://www.teklifella.com/hizmetler/ozel-gun-organizasyonu Linkten detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Erkek sevgilinize bir hediye aldığınızda bu anın daha değerli ve özel olması için hediye paketinizi küçük ancak etkileyici bir sürpriz ile birlikte ona verin. Ancak, sürpriz fikirleri yapmak söz konusu olduğunda, kadınlar bir adım geride durur ve bu sadece erkeğin görevi gibi düşünürler. Kendilerine sürpriz yapılmasına en az bayanların olduğu kadar erkeklerin de hakkı var değil mi? Ayrıca hangi erkek kendisine sürpriz yapıldığında "hayır" diyebilir ki? Bu sürpriz fikirleri bir de, gönlünü kaptırdığı özel bir kadın tarafından yapılırsa.

Sevdiğiniz Kişilere Yapılabilecek Sürpriz Fikirleri

Özel Gün Sürpriz Fikirleri

Şimdi sıra ısrarla üzerinde durduğumuz sürpriz fikirleri konusuna geldi. Onu sevdiğinizi söyleseniz de en uygun şekilde bunu belli etseniz de ortaya koyacağınız sürpriz fikirleri, söyleyeceğiniz sayısız güzel söze ya da romantik harekete bedeldir. Bu nedenle biz de sevdiğiniz insanı bu kadar mutlu edebilmenizi sağlayacak çeşitli ipuçları sunuyoruz.

 1. Beklenmedik bir zamanda mum ışığı altında romantik bir akşam yemeği yiyin. Mum ışığı fazla klasik değil mi demeyin, klasikleşmiş ise mutlaka bir sebebi vardır. 
 2. Sizin için, onun ne kadar özel olduğunu anlatan romantik bir şiir yazabilirsiniz.
 3. En sevdiği çizgi filmi bulun. Ona izlemesi için hediye edin. Çünkü içinde büyümeyen bir çocuk yaşıyordur ve her zaman da olacaktır.
 4. Beraber çektirdiğiniz fotoğraflardan bir albüm yaparak ona hediye edin. Görsel şeyler her daim işe yarar, hem anılarınızı taze tutmuş olursunuz.
 5. Ona güzel bir kahvaltı hazırlayın ve masaya kırmızı bir gül ya da sevdiği bir çiçeği koymayı unutmayın.
 6. Sürpriz organizasyon fikirlerinden biri önceden haber vermeden bir hafta sonu tatili ayarlamak. Küçük kaçamaklar ilişkinizi tazeleyecektir.
 7. Bir pazar günü birlikte pikniğe gidin, bisiklete binin. Açık hava ve doğa ikinize de iyi gelecektir.
 8. Onun iş yerine güzel sözler yazdığınız özel bir kart gönderin.
 9. Durup dururken içinde çikolata, şeker, oyuncak ya da ne seviyorsa olan bir sepet hazırlayıp ona hediye etmek sürpriz hediye fikirlerindendir. Yüzündeki gülümsemeye değdiğini göreceksiniz.
 10. Sesinizin güzel olduğunu düşünüyorsanız onun için bir aşk şarkısı söyleyip kaydedin. Ama tekrar uyaralım, sesiniz güzelse yapın.
 11. Beraber çekildiğiniz görüntüleri birleştirerek kısa bir film hazırlayın. Güzel anılarınızı ekranda görmek onu fazlasıyla mutlu edecektir.
 12. Doğum gününde sadece çok sevdiğiniz kişileri davet ederek onun için sürpriz bir parti organize edin.
 13. Onu çok sevdiğinizi anlatan bir kart yazın ve okuduğu kitabın arasına koyun. Beklemediği bu tür küçük sürpriz fikirleri çok kıymetlidir.
 14. Sevgiliye sürpriz fikirlerinden biri ise onun hoşuna gideceğini düşündüğünüz etkinlik için bir çift bilet almak. Mesela bir konser bileti aşkınızı perçinleyebilir.

Başta Ankara olmak üzere birçok ilde evlilik teklifi organizasyonu ile müşterilerinden 4.9 oy oranı almayı başardık. Sizde Teklifella iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizden detaylı bilgiler edinebilirziniz.

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon