Pandemide Evlilik Teklifi

Pandemide Evlilik Teklifi

Pandemide öğrenilen en önemli şeylerden biri de, her zaman bir B planına sahip olmanız gerektiğidir. Covid-19, evlilik teklifi planınızı mahvetmiş gibi gözükebilir. Aslında hiç beklenmedik bu durum, belki de sevgilinizle daha da yakınlaşmanızı sağlarken sıra dışı bir evlilik teklifi yapmanıza da sebep olabilir. Yaşam tarzının ve beklentilerin pandemiye göre ayarlanmak zorunda kalındığı bir dönem olsa da, aşağıda sizlere bir fikir vereceğini düşündüğümüz birbirinden farklı evlilik teklifi fikirlerini tercih ederek sevginin, aşkın her zaman kazandığına siz de şahit olabilirsiniz.

 

Sevdikleriniz Eşliğinde Çevrimiçi Sürpriz

Dostlarınızın ya da ailenizin katıldığı canlı bir görüşme ile sevdiklerinizi de bu muhteşem ana tanık edebilirsiniz. Öncesinde yapılan mükemmel bir planlama ile sevgilinizin o ana hazırlanmasını sağlamalı, ortamınız için de en şık hazırlıkları yapmalısınız. Mutluluğunuza şahitlik edecek dostlarınızdan en güzel şekilde giyinmelerini istemelisiniz. “ Resmen hayatımı birlikte geçirebileceğim en güzel, en harika, en iyi niyetli insana, benimle evlenir misin demek istiyorum.” gibi en özel cümlelerle evlilik teklifi yapabilirsiniz.  Sevgilinizden başka herkesin haberi olduğu bu sürpriz ile emin olun engelleri her şartta aşıp güzelliklere ulaşmanın zevkini sevdiklerinizle yaşamış olacaksınız.

 

Online Serenat Veya Canlı Yayında Müzik

Canlı bağlantı sağlayarak ilişkiniz için anlamı olan müzik parçaları ile sevgilinize serenat yaptırabilirsiniz. Anlaşacağınız bir müzik grubu ile seveceği en güzel şarkılar eşliğinde partnerinizi, evlilik teklifine adım adım taşıyabilirsiniz. Daha da etkileyici olmak için sizin bestelediğiniz bir şarkıyı söyleyebilir ya da söylenmesini isteyebilirsiniz. Eğlenceli ve yaratıcı olan bu evlenme teklifi ile müstakbel eşinize karşı hem duygusal yönünüzü hem de duygularınızı sergilemekten büyük bir keyif aldığınızı gösterebilirsiniz.

 

Evde Baş Başa Bir Buluşma ve Romantik Bir Yemek

Hayalini kurduğunuz bir ülkede, en şık restoranda planladığınız bir evlilik teklifini gerçekleştiremiyor olmanız, sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Evinizde uygun gördüğünüz bir köşeyi sadeliğin ve asaletin içinde göz alıcı bir mekâna dönüştürebilirsiniz. Mumlar ve ışıklar ile dekore ettiğiniz odayı gül yapraklarıyla süsleyebilirsiniz. Öncesinde ayarladığınız bir romantik yemek, her şeyin daha da mükemmel olmasını sağlayacaktır. Yemek yapmada becerikli iseniz seçkin bir mönü ile harika bir masa da kurabilirsiniz.  Yüzüğünüzü online seçebilir, çiçeğinizi online sipariş edebilirsiniz. Böylelikle şaşırtıcı evlenme teklifi ile sevgilinizi havalara uçurmanın pandemide de mümkün olabileceğini deneyimleyebilirsiniz.

En uygun evlilik teklifi paketleri ile düşlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak evlilik teklifi paketleri  hakkında bilgi almak için hemen  https://www.teklifella.com/en-uygun-evlilik-teklifi-paketleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hatıralarınız ile Çatıda Unutulmaz Bir Gece

Evinizin manzarası olan bir çatısı varsa, her şeyiyle kusursuz organize edilmiş bir yemek fikrini düşünebilirsiniz. Esasen bu geceyi anlamlı kılacak olan, aşk yolunuzun taşlarını döşeyen anılarınızı fotoğraflarla canlandırmanız ve en güzel anlarınızı hatırlatan video kayıtlarınızı sevgilinizle beraber izlemeniz olacaktır. Kurulan hoparlörden gelen müziğin etkisi ile oluşan atmosferin büyüsü, yapacağınız evlilik teklifi anında heyecanınızı yatıştıracak, size cesaret verecektir. Pandeminin ne zaman biteceğinin belli olmadığı şu zamanlarda, sonuna kadar emin olduğunuz duygularınızı ifade ettikten sonra sevgilinize hayatınızı değiştirecek soruyu sorabilirsiniz. Sevgilinizin ışıltılı gözleriyle verdiği “evet” cevabı sizi havalara uçuracaktır.

 

Teknoloji ile Mesafelere Meydan Okuyun

Ayrı şehirlerde hatta ayrı ülkelerde olmak en unutulmaz evlenme teklifi yapmanıza asla engel olamaz.  Görüntülü arama seçeneklerinden birini kullanarak sevgilinizin aklından bile geçmeyen bir anda evlilik teklifi yapabilirsiniz.  Bu ana hareketlilik, heyecan ve renklilik katmanın bir yolu, partnerinizin sevdiği çikolata ya da pasta, onu mutlu edecek hediyeler ve tabii ki en gösterişlisinden bir çiçek buketi göndermek olabilir. Bir diğer yolu da sevgilinize değer verdiğinizi, tüm hazırlıkları onu mutlu etmek için yaptığınızı hissettirebilmeniz ve romantik bir ortam oluşturarak “evet”  cevabını en içten, en coşkulu şekilde duyabilmenizdir.

 

Pandemi harika aşk hikâyelerinin yaşanmasına asla engel değildir. Pandeminin duygularınıza olumsuz etkisine inat sevginin, aşkın, mutluluğun büyüsünün size daha çok güç vereceğini unutmayın. Her ne şartta evlilik teklifi yaparsanız yapın, önemli olan derinden ta kalbinizden gelen hislerinizi sevdiğiniz insana anlatmanız, ona unutamayacağı anlar yaşatmanızdır. Her yönden kısıtlamaların olduğu pandemi dönemi için hazırlanmış evlilik teklifi fikirlerini uygulama aşamasında her şeyin mükemmel olması için yardıma ihtiyacınız olabilir. Dilerseniz https://www.teklifella.com adresindeki evlilik teklifi organizasyonlarını inceleyip bilgi alabilir, hemen iletişime geçebilirsiniz.

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon