Sürpriz Doğum Günü Partisi

Sürpriz Doğum Günü Partisi

Sürpriz Doğum Günü Partisi ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Hayata merhaba denilen gün, herkes için çok özeldir. Doğum günününde her insan kendini özel hissedecek sürprizlerden hoşlanır. O özel gün için hoş anlar tasarlanır, sevilen hediyeler alınır, ama en güzeli sürpriz doğum günü partisidir.  Sevgiliniz, eşiniz, çocuğunuz ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınız için sürpriz doğum günü hazırlamak mı istiyorsunuz? Sürpriz partiler hazırlamak zor olduğu kadar unutulmazdır. Doğum gününün sürpriz olmasını istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken noktaları sizler için hazırladık.

Doğum Günü Mekanı Tercihini Doğru Yapın

Sürpriz doğum günü partisini kimin için hazırlıyorsanız ona uygun bir mekan ve konsepte karar vermeniz gerekir. Doğum günü sahibini tanıdığınız için nelerden hoşlandığını biliyor olmanız gerekir. Evde mi, açık alanda mı, yoksa cafe gibi kapalı bir alanda mı doğumgünü partisi yapacağınıza karar verin. Tabi ki mekanı belirlemede  mevsim şartları önemli bir etken. Soğuk havada açık alanda parti yapmak uygun olmaz. Çocuğunuzun doğum gününü kutluyorsanız,  çocukların rahat oynayabileceği bir alan olması gerekir. Sevgilinizin ya da eşinizin doğumgünü ise, sizin için özel olan bir mekan tercih edebilirsiniz. Sürpriz partiler için ev ortamı da doğumgünü sahibinin şüphelenmemesi için uygun olabilir. Mekan seçiminde size yardımcı olacak bir link bırakıyoruz. https://www.teklifella.com/hizmetler/dogum-gunu-organizasyonu  

Alışveriş Listesini Gözden Geçirin

Mekâna karar verdikten sonra parti için gerekli malzemeleri listeleyerek işe başlayabilirsiniz. Parti konseptine uygun süsler, balonlar, sunulacak yiyecekler gibi sürpriz doğum günü için gerekli malzemeler listeleyin. Tabi ki partiyi hazırlayan kişi olarak kendiniz de bu gün için özenmelisiniz.  Bu nedenle kıyafet aksesuar gibi ihtiyaçların da olduğu detaylı bir alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz.

Davetli Listesi Oluşturmayı Unutmayın

Söz konusu parti ise bir davetli listesi olması gerekir. Doğumgünü olacak kişinin sevdiği insanlardan oluşan davetli listesi hazırlayarak, kimlerin geleceğini belirleyin. Önceden arayarak o tarihte uygun olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz. Organizasyon sürpriz doğum günü partisi konsepti olarak hazırlandığı için davet ettiğiniz misafirlere durumu doğum günü sahibine fark ettirmemeleri gerektiğini mutlaka hatırlatın.

Sürpriz Hediye ile Şaşırtın

Sürpriz doğum günü partisi hazırladığınız insan için, seçeceğiniz hediye de sürpriz olursa keyifli bir doğum günü olur. Sevgiliniz, eşiniz, çocuğunuz veya arkadaşınıza özel, beğeneceği, mutlu olacağı, ince detaylar ile düşünülmüş bir hediye onu bu mutlu ve unutulmayacak gününde daha da mutlu edecektir.

Özel Bir Pasta Seçin

Sürpriz doğum günü partisinin pastasıda özel olmalıdır. Artık pastalar da çok çeşitli ve mesaj içerikli. Sevdiğiniz insanın doğum günü  için konsepte veya o kişiye hitap eden lezzetli bir pasta seçebilirsiniz. Pastanın uygun saatte gelmesi için önlemlerinizi alın.

Gizlilik Önemli

Sürpriz doğum günü partisi olduğu için gizliliğe dikkat etmelisiniz. Davet ettiğiniz kişlere belli etmemeleri gerektiğini anlatın. En önemlisi doğum günü sahibinin hiç birşey dikkatini çekmemeli. Dışarda iseniz önceden planlanmış bir yere gidiyor gibi yapabilirsiniz. Açık alanda ise pikniğe gidiyor gibi tasarlayıp, onu doğum gününe getirebilirsiniz. Parti evde ise sıradan bir gün gibi eve gelme saatini bekleyebilir ya da telefon ederek önemli bir şey olduğunu söyleyip eve çağırabilirsiniz. Dikkatini çekmeyecek şekilde hazırlanır ve heyecanlanmadan, sakin davranırsanız sürprizinizi asla anlamayacaktır.

Mekan Hazırlıkların Detaylara Dikkat

Alışveriş hediye, pasta, davetliler, her şey hazır. Sırada mekanı parti için hazırlamak var. Konsepte uygun süsler, balonlar, mumlar, konfeti, yiyecekler, kişisel detaylar ve hediye ile sürpriz doğum günü mekânı hazırsa, heyecanla partinin başlamasını bekleyebilirsiniz.

Artık Parti Zamanı

Bütün hazırlıklarınız tamam. Doğum günü sahibi de dikkat çekmeden doğumgünü mekanına geldiyse parti başlasın. Geriye sadece eğlence ve unutulmayacak bir gün yaşamak kalır. Hediyeler ve pasta ile doğum günü sahibini çok mutlu ettiğinize göre kendinizle gurur duyabilirsiniz.

Doğum günü her insan için özeldir. Sonuçta senede bir gün kutlanır. Daha özel hale getirmek için sürpriz doğum günü partisinden daha güzeli yok. Sürpriz bir parti için biraz dikkat, bolca hazırlık, ince detaylar ve sabır gerekir. Karşılığında ise bolca mutluluk ve eğlence.

Siz de sevdiğiniz insan için sürpriz doğum günü partisi düşünüyorsanız arayın,  Teklifella firması  olarak profesyonel ekibimiz ile organizasyonunuza yardım edelim. https://www.teklifella.com/iletisim    

 

 

 

 

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon