Uludağ Evlilik Teklifi Organizasyonu

Uludağ Evlilik Teklifi Organizasyonu

Güzel ülkemiz Türkiye’ de sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yapabileceğiniz bir çok seçenek bulunmaktadır. Uludağ Evlilik Teklifi bunlar arasında kış ayları için vazgeçilmez bir yerdir. Eşsiz manzarası, beyaza bürülü doğası ile unutulmaz anlar yaşamak isteyenler için harika bir mekandır. Böyle güzel bir yerde, size ve sevdiğinize unutamayacağınız, metrelerce yüksek ağaçlar arasında, zirvede bir evlilik teklifi fırsatı ve ardından özel olarak hazırlanan bungalov evlerimizi sunmaktayız.

Biz Kimiz?

Yaklaşık 16 ilde hizmet veren ve 2 şubesi bulunan Teklifella firması olarak, Uludağ'da kış aylarında hizmet vermek için yanınızdayız. Profesyonel video ve fotoğraf ekibimiz ve sizlere özel hizmet verecek hostes kadrosu ile yaklaşık 1000'i aşkın organizasyon tecrübesi olan Teklifella olarak, kişiye özel evlilik teklifi hizmeti sunmaktayız. Karşılamadan uğurlamaya kadar vaktinizi en kaliteli şekilde planlayan tasarım ekibimiz ile daima yanınızdayız.

Uludağ Evlilik Teklifi Size Neler Sunuyor?

Uludağ'da yapılacak bir evlilik teklifi ile şimdiye kadar bildiğiniz herşeyi unutun. Çiçek buketi karşılaması ile başlayan organizasyonumuz, drondan yer ve hava çekimlerimiz ile doğada hazırlanmış karla kaplı orman içinde romantik bir alana doğru yol alınır. Uludağ evlililk teklifi alanına girişinizde kırmızı meşale ve volkanlarla karşılamanız olur. Sakin ve sessizliğin hakim olduğu bu alanda, sadece size özel bir müzik yayını yapılır. Özenle hazırlanmış bu görkemli platformda Uludağ manzaralı evlenme teklifinize tüm doğa eşlik eder. Evlilik teklifi sonrası doğal ahşap evlerimizde şömine başında yenen sıcak bir akşam yemeği hazır şekilde sizi bekler. Özel garson hizmetimiz, kişiye özel hazırlanış menü seçeneklerimiz damağınıza göre hazırlanır. Yemek sonrası video ve fotoğraf ekibimiz, evlilik teklifi hikayenizin dış çekimi için size eşlik edecek ve sizi bu soğuk havada biraz da olsa terletecektir. Planlanan karografi ile çekimlerimiz yapılacaktır. 

Neden Uludağ Evlilik Teklifi?

Bursa Uludağ kış ayları için aşkın başlangıç noktası olarak kabul edilir. İlk kar tanesinin düştüğü ve en son karın kalktığı yer olarak bilinir. Rakımın vermiş olduğu pozitif etkiler, bütün hata ve kusurları kapatır. Uludağ evlilik teklifi ile hayalinin teklifini yapacak çiftler bilirler ki bu uzun ve meşakkatli yolun sonunda, yepyeni bir güzelliğe açılan bir kapı onları beklemektedir. Uludağ evlenme teklifi ekibimiz, bütün bu güzellikler arasında sizleri ağırlamak ve konaklama sürecinde sizlere hizmet vermek için sabırsızlanmaktadır. 

Evlenme teklifi hizmetlerinde kaliteyi ve ciddiyeti arıyorsanız, Ankara Evlilik Teklifi firması Teklifella olarak hizmetinizdeyiz.  Bursa Uludağ evlilik teklifi hizmet paketimizi teklifella.com/paket-detay/uludag-ruyasi-bursa ve Ankara evlilik teklifi hizmetimizi linkten inceleyebilirsiniz. 

KALİTEDE BULUŞMAK ÜZERE...

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon