Unutulmaz Nikah Organizasyon Fikirleri

Unutulmaz Nikah Organizasyon Fikirleri

Abartılı ve kalabalık bir düğün tercih etmeyen çiftler, evliliğe imza atılan en özel gün için sade ve küçük bir kalabalıktan oluşan nikah organizasyonlarını tercih eder.  Artık nikah organizasyonları da şıklığı ve doğallığı ile istediğiniz konsepte uygun hizmet verir.  Siz de nikah organizasyonu ile evliliğe adım atmayı düşünüyorsanız yazımızda farklı fikirler bulabilirsiniz.

 

Dış Mekan Nikah Organizasyonları

Sevdiğiniz insan ile, güneşli bir gün ve açık alanda evlilğe adım atmak ister misiniz?  Dış mekan nikah organziasyonları sizin için uygun olabilir. Tercihen şık ya da sade bir süsleme ile havuz başında organizasyon  düşünebilirsiniz. Nikah töreni sonrası yemek ya da eğlencenin eşlik ettiği bir nikah organizasyonu ile evliliğe imza atabilirsiniz.

Doğa ile iç içe sade bir mekan düşünüyorsanız, açık havada her alana uygulanabilecek doğa ile iç içe bahçe konsepti sizin için uygun. Yeşillikler içinde, rengarenk çiçeklerle süslenmiş nikah alanı ve küçük bir kalabalık ile beraber  en mutlu gününüzü kutlayabilirsiniz.  Dış mekan nikahı ile terciniz olabilecek bir organizasyon fikri bırakıyoruz.

Nikah organizasyonu için farklı fikirler düşünüyorsanız. Nikah organizasyon firması olan teklifella ile hemen teklifella.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Sahilde Nikah

Deniz kenarında, sahilde gün batımı eşliğinde yapılacak bir nikah organizasyonu romantik çiftler için uygun olabilir. Son zamanlarda ünlülerin de sıkça tercih edilen kumsalda nikah, deniz kenarına uygun süsler, zevkinize uygun düzenlenmiş nikah alanı, hafif bir meltem ve güneşin batışıyla eşlik ettiği bir konsept.

Kapalı Mekanlar

Kapalı bir mekânda nikah organizasyonu düşünüyorsanız, nikah alanını gösterişli bir hale getirmek mümkün.  Süslenmiş sandalyeler, doğal çiçekler, şamdanlar, ışıklar, zevkinize uygun süslenen nikah kürsüsü, kişiselleştirilmiş detaylar ile çok şık bir mekânda nikah organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Nikah Öncesi, Nikah Sonrası Eğlenceler

Nikah törenleri sade gibi görünebilir ancak öncesi ve sonrasında planlanan eğlenceler ile artık düğünleri aratmayan organizasyonlar haline gelir. Tercihen before party, after party, bridal shower  ile nikah organizasyonunuzu  samimi küçük gruplar eşliğinde eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Düğün tercih etmeyen bir çiftseniz sizin içinde hayallerinizdeki gibi sade ve küçük bir kalabalık ve seçtiğiniz konsept ile evlenmeniz mümkün. Öncesinde ya da sonrasında düzenlenen yemekler, kokteyller, eğlenceler gibi dokunuşlarla nikah organizasyonunuzu istediğiniz gibi şık, doğal, samimi ve  eğlenceli hale getirmek mümkün.

Nikah organizasyonu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak https://www.teklifella.com/hizmetler/nikah-organizasyonu adresini ziyaret edebilirsiniz.

teklifella_whatsapp teklifella_whatsapp teklifella_telefon